Powiększanie piersi

Skuteczne powiększanie piersi

Naturalne i bezpieczne kremy i żele

Powiększanie biustu - opinie

Sposobów powiększania biustu jest kilka. Począwszy od operacji plastycznych, które wymagają interwencji chirurgicznej i niosą za sobą ryzyko powikłań, skończywszy na tabletkach i kremach na powiększanie biustu. Poniżej prezentujemy wybrane opinie na temat działania tabletek i kremów powiększających piersi.

Ten żel jest świetny, zaczęłam go stosować dosyć niedawno, ale już widać pierwsze efekty. Po każdej aplikacji jest co raz lepiej. Zapach mi się nie podoba, ale czuć go tylko w trakcie smarowania, po chwili znika więc to nie problem. Ważne, że działa :)
Żaneta z Warszawy
Witam. Tabletki zażywam od około miesiąca. Piersi jeszcze nie urosły, ale na pewno stały się dużo bardziej jedrne. Zdecydowałam się na następne opakowanie i mam nadzieję, że przyniosą pożądane efekty.
Danka z Chojnic
Wydaje mi się nawet że troszkę urosły, ale na pewno rzuca się w oczy ich większa jędrność o bardziej kształtny biust. Ogólnie jestem zadowolona.
Młoda z Nie powiem
Cześć, nie wierzyłam że tabletki ziołowe pomogą powiększyć biust, a jednak. Teraz biorę już drugie opakowanie i mam nadzieję, że efekt się utrzyma.
Karolina z Woźnik
Cześć, nie wierzyłam że tabletki ziołowe pomogą powiększyć biust, a jednak. Teraz biorę już drugie opakowanie i mam nadzieję, że efekt się utrzyma.
Karolina z Woźnik
Po posmarowaniu cycuszki są jakby większe, trochę je nadyma. Wyglądają teraz pięknie. Może to zabrzmi dziwnie ale na prawdę DZIAŁA!!!!. Efekt jest od razu. Nie mam żadnych efektów ubocznych. Polecam.
Wanda z Pajęczno

Więcej opini na temat tych produktów można znaleźć w największym sklepie internetowym z artykułami erotycznymi, afrodyzjakami i nie tylko.

Sklep Intymnosc.pl